در مورد محصولات ما

در مورد محصولات آنتا گروپ :

آنتا گروپ محصولات متنوعی دارد .

اکثرا مربوط به دما و رطوبت / آزمایش ها و تولیدات مبتنی بر دما و رطوبت و کنترل کننده ها و اتوماسیون .

گرم کننده ها / سرد کننده ها / رطوبت گیرها / مه سازها و درایر ها و سیستم های آزمایشگاهی و پزشکی و پتروشیمی .

از سیستم ساده سرد کننده و رطوبت گیر یک محیط کوچک ، تا چیلر ها ، سردخانه ها ، سیستم های تقطیر

و سیستم پیچیده درایر دارای همزمان سه تکنولوزی سرمایش دو مرحله ای وکیوم دو مرحله ای و مایکروویو تنظیم شونده .

محصولات ما در سه کلاس کیفیت ساخته میشوند :

کلاس ” قیمت مناسب”  ( ارزان و سبک مناسب پروژه های با نیاز کم و پروژه های زمان دار)

کلاس  ” تجاری”  ( زیبا و طراحی و ساخت رقابتی مناسب فروش عمومی و غیر سفارشی)

کلاس  ” دائم کار” (مرغوب و مستحکم به دلیل استفاده از قطعات مرغوب مناسب پروژه های دراز مدت که موضوع دما در آن پر اهمیت محسوب میگردد .)

در توضیح نهایی این سه کلاس از محصولات میتوان گفت دلیلی واضحی برای اینکه یک کلاس از محصولات از دیگری بهتر است یا نه وجود ندارد به این دلیل که قیمت های متفاوتی دارند و قیمت موضوعی تعیین کننده در بهتر بودن یک محصول مقایسه ای است وهر محصول برمبنای کلاس خود طراحی و ساخته میشود. و بهترین محصول مناسب ترین محصول برای شرایط فنی و مالی پروژه است . در واقع بهترین محصول مناسب ترین محصول برای رفع نیاز پروژه است نه بیشتر و نه کمتر.

در ادامه میتوانید در صورت تمایل توضیحات بیشتری در مورد محصولات ما مطالعه بفرمایید و همچنین مطالب دیگری در مورد چگونگی انتخاب در محصولات وخدمات آنتا گروپ در دانشنامه آنتا ویکی وجود دارد.

ادامه  (اطلاعات بیشتر)

اساسا ” تولید دما ” ( گرما ) و همچنین “جذب دما” ( تولید سرما) و” انتقال دما ” و مهم تر ازهمه ” کنترل دما ” مواردی پیچیده و پرهزینه در صنعت محسوب میگردند و با تجهیزات و راه کارهای گران قیمت انجام میشوند و وهزینه تعمیر نگهداری زیادی تحمیل میکنند و البته فایده و سود های خیلی بزرگتری ایجاد میکنند .

مثلا در مورد سرمایش ، تجهیزات متنوع با قدرت های متنوع ( از میلی وات تا چند هزار تن تبرید) و تکنولوژی های مختلف ( مثل تراکمی ، جذبی ، تبخیری ، الکترونیکی ، گردابی (ورتکس) و غیره ) و هر کدام اینها خود دارای تکنولوژی های فراون هستند ( مثلا کمپرسور های تراکمی میتوانند اسکرو ، اسکرال ، پیستونی ، روتاری ، سنترفیوژ باشند و هر گروه می توانند هرمتیک ، سمی هرمتیک یا اپن درایو باشند و برای استاتیک یا ترنسپورت طراحی شوند.)

متشکریم که وقت پرارزش خود را برای خواندن گوشه ای از این تنوع جهانی صرف کردید.

هدف ما این بود که بگوییم تنوع وجود دارد .هیچ کدام از اینها از دیگری بهتر یا بدتر نیست و فقط موضوع اینست که هر کدام مناسب نیازی خاص است . آنتا گروپ میتواند به شما کمک کند .

با دقت ابتدا نیاز خود را بررسی کنید . ( میتوانید اجازه دهید آنتا گروپ بار دمایی و مشخصات  پروژه شما را رایگان محاسبه و بررسی کند، اطلاعات آن را لیست کند و در اختیار شما قرار دهد و گزینه هایی را پیشنهاد کند.)

مطالعه ومشاوره کنید . ( میتوانید از خدمات مشاوره ای و بانک اطلاعات رایگان آنتا گروپ نیز استفاده کنید . )

با دقت انتخاب کنید . ( تجهیزات مبتنی بر دما ، علاوه بر هزینه بر بودن بسیار استراتژیک هستند و انتخاب شما عموما تاثیرات بزرگی بر کل پروژه خواهد گذاشت ، بهترین باشید و بهترین را انخاب کنید.)